Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Ремонт і дизайн

+3
Edvard
hekerda
Дизмораль
Участников: 7

Страница 1 из 2 1, 2  Следующий

Перейти вниз

Ремонт і дизайн Empty Ремонт і дизайн

Сообщение автор Дизмораль Ср Авг 02, 2023 8:49 pm

Яку атмосферу або настрій повинен приносити дизайн інтер'єру (наприклад, затишок, сучасність, розкош тощо)?

Дизмораль

Сообщения : 191
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт і дизайн Empty Re: Ремонт і дизайн

Сообщение автор hekerda Чт Авг 03, 2023 10:16 pm

Дизайн інтер'єру повинен відтворювати бажаний настрій або атмосферу, яка підходить вам або власнику приміщення. Наприклад, якщо ви бажаєте створити затишок та теплу атмосферу, можна використовувати теплі природні кольори, м'які тканини, тепле освітлення та додати декор з природних матеріалів, таких як дерево або камін. З приводу дизайну інтер'єру https://soprano.in.ua/ можете звернутися до компанії Soprano .

hekerda

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2022-02-02

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт і дизайн Empty Re: Ремонт і дизайн

Сообщение автор Edvard Пн Дек 11, 2023 2:47 pm

А я хочу шпалери і вже декілька днів переглядаю шпалери для оновлення моєї кімнати, і мені потрібно підібрати правильний клей для них, який обрати?

Edvard

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2023-05-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт і дизайн Empty Re: Ремонт і дизайн

Сообщение автор лина Пн Дек 11, 2023 2:51 pm

Звісно, радий допомогти вам з вибором клею для шпалер на флізеліновій основі https://lux-x.com/ua/novosti/vinilovye-i-flizelinovye-oboi-pravila-primeneniya-kleya/ ! Ваш вибір дійсно має значення, оскільки від нього залежить тривалість і якість укладання шпалер. Одним з найкращих варіантів для таких шпалер є клей, який спеціально розроблений для надійного і якісного склеювання флізелінових шпалер. Ви можете придбати цей клей на сайті Lux-x.com, який пропонує товар лише найкращої якості. Не забувайте перед використанням клею ознайомитися з інструкцією на упаковці і дотримуватися рекомендацій виробника.

лина

Сообщения : 16
Дата регистрации : 2021-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт і дизайн Empty Re: Ремонт і дизайн

Сообщение автор Pele Ср Мар 20, 2024 4:29 pm

Где можно узнать о технологиях и механизмах, используемых в современных дверных ручках?

Pele

Сообщения : 91
Дата регистрации : 2020-03-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 1 из 2 1, 2  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения