Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Композитні чи керамічні вініри - що вибрати?

Участников: 4

Перейти вниз

Композитні чи керамічні вініри - що вибрати? Empty Композитні чи керамічні вініри - що вибрати?

Сообщение автор Erika Вт Июл 04, 2023 6:58 pm

Добрий день! Я замислююся над тим, які вініри обрати - композитні чи керамічні. Можливо, ви маєте досвід або поради щодо цього? Я хотів би знати, які переваги та недоліки кожного виду вінірів, а також їх вартість та тривалість.
Erika
Erika

Сообщения : 22
Дата регистрации : 2020-09-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Композитні чи керамічні вініри - що вибрати? Empty Re: Композитні чи керамічні вініри - що вибрати?

Сообщение автор Luter90 Вт Июл 04, 2023 7:00 pm

Привіт! Я користувався композитними вінірами і дуже задоволений результатом. Вони виглядають природньо і прекрасно відтворюють форму та колір зубів. Крім того, композитні вініри можна виконати без шліфування зубів, що зберігає природну структуру зубів. Але вони менш стійкі до забруднень та можуть вимагати регулярного полірування.
Luter90
Luter90

Сообщения : 70
Дата регистрации : 2021-09-29
Возраст : 32
Откуда : USA

Вернуться к началу Перейти вниз

Композитні чи керамічні вініри - що вибрати? Empty Re: Композитні чи керамічні вініри - що вибрати?

Сообщение автор kateostin Вт Июл 04, 2023 7:03 pm

Вітаю! Я вважаю, що керамічні вініри мають свої переваги. Керамічні вініри також мають високу стійкість до забарвлень та більш довговічні. Однак, їх виготовлення вимагає більше часу та фінансової витрати.

kateostin

Сообщения : 5
Дата регистрации : 2021-11-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Композитні чи керамічні вініри - що вибрати? Empty Re: Композитні чи керамічні вініри - що вибрати?

Сообщение автор Дизмораль Вт Июл 04, 2023 7:27 pm

Композитні вініри виготовляють з того ж матеріалу, що пломби- фотополімерного композиту. Зовні він дуже схожий на натуральні зуби. З часом він трохи стирається.
Керамічні вініри виготовляють зі склокераміки. Він також схожий на зубну емаль. Дуже міцний, майже не стирається.
Але треба порадитися з лікарем. Не завжди можна ставити на зуб вінір. Наприклад, якщо зуб зруйнований на п'ятдесят відсотків то, треба треба ставити коронку.
Зайдіть на сайт стоматологічної клініки Сопрано - там є дуже хороша стаття, у якій дають стоматолог дає поради, що ж краще вибрати - композитні чи керамічні вініри   https://sopranodental.com/blog/kompozitnye-ili-keramicheskie-viniry-chto-zhe-vybrat   Там розповідається про усі плюси та мінуси усіх видів вінірів.

Композитні чи керамічні вініри - що вибрати? 27-06-2023-234513

Дизмораль

Сообщения : 224
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения