Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Як вибрати намет?

Участников: 3

Перейти вниз

Як вибрати намет? Empty Як вибрати намет?

Сообщение автор Isiv Вт Мар 14, 2023 7:38 am

Підкажіть ціни на хороші намети, щоб можна було легко поставити їх у поході. І звичайно комфортно проводити час усередині. Хочемо піти в похід вже в травні і вибираємо все необхідне для цього.
Isiv
Isiv

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2022-08-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Як вибрати намет? Empty Re: Як вибрати намет?

Сообщение автор Rymin Вт Мар 14, 2023 9:03 am

Намет треба вибирати ретельно, думаю що найкраще купити тримісний, там і вчотирьох можна нормально перебувати. І звертайте увагу на матеріал з якого виготовлений намет, щоб під час дощу не промокав.
Rymin
Rymin

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2021-04-15
Возраст : 41

Вернуться к началу Перейти вниз

Як вибрати намет? Empty Re: Як вибрати намет?

Сообщение автор Дизмораль Вт Мар 14, 2023 11:00 am

Якщо ви плануєте покупку намету, що відповідатиме вашим потребам, ось деякі кроки, які можуть допомогти вам зробити вибір - зверніть увагу на його вагу. Легкий намет буде легше носити, але важливо, щоб він був достатньо міцним і стійким до вітру та інших погодних умов. Ще врахуйте які матеріали використовуються в наметі та кількість дуг.
Мені сподобався вибір по наметам в магазині https://veliki.com.ua/ua/dir_palatki.htm а саме Trimm MACAO модель, цей намет зручний вже були з ним на природі, не продуває вітром та не намокає від дощу.
Як вибрати намет? D8LLmop

Дизмораль

Сообщения : 224
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Як вибрати намет? Empty Re: Як вибрати намет?

Сообщение автор Isiv Ср Мар 15, 2023 5:31 am

Дизмораль пишет:Якщо ви плануєте покупку намету, що відповідатиме вашим потребам, ось деякі кроки, які можуть допомогти вам зробити вибір - зверніть увагу на його вагу. Легкий намет буде легше носити, але важливо, щоб він був достатньо міцним і стійким до вітру та інших погодних умов. Ще врахуйте які матеріали використовуються в наметі та кількість дуг.
Мені сподобався вибір по наметам в магазині veliki.com.ua/ua/dir_palatki.htm а саме Trimm MACAO модель, цей намет зручний вже були з ним на природі, не продуває вітром та не намокає від дощу.

Я ще бачу, що намет Trimm MACAO і за ціною недорого, це мене цілком влаштовує. Саме такий намет мені і був потрібен, гарна та щільна тканина, каркас алюміній - буде не важка. Дякую за допомогу.
Isiv
Isiv

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2022-08-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения