Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Як замінити ущільнювач вікон і дверей?

Участников: 2

Перейти вниз

Як замінити ущільнювач вікон і дверей? Empty Як замінити ущільнювач вікон і дверей?

Сообщение автор Дизмораль Чт Сен 26, 2024 1:27 am

Хлопці, підкажіть, будь ласка, як правильно замінити ущільнювач на вікнах і дверях? Десь почало продувати, особливо помітно взимку, коли холод проходить прямо через щілини. Хотілося б зробити це самостійно, без виклику майстра. Можливо, у когось є досвід і поради, з чого почати і які матеріали краще використовувати?

Дизмораль

Сообщения : 258
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Як замінити ущільнювач вікон і дверей? Empty Re: Як замінити ущільнювач вікон і дверей?

Сообщение автор Luter90 Чт Сен 26, 2024 1:28 am

Я міняв ущільнювач минулого року. Нічого складного, але треба правильно обрати матеріал. Зазвичай купують універсальний, який підходить для більшості вікон і дверей. Головне – гарно виміряти старий ущільнювач, щоб новий чітко сів. І не забудь почистити раму перед заміною, щоб новий ущільнювач краще тримався.
Luter90
Luter90

Сообщения : 94
Дата регистрации : 2021-09-29
Возраст : 32
Откуда : USA

Вернуться к началу Перейти вниз

Як замінити ущільнювач вікон і дверей? Empty Re: Як замінити ущільнювач вікон і дверей?

Сообщение автор Дизмораль Чт Сен 26, 2024 1:28 am

А чи є якісь особливості в залежності від типу вікон або дверей? У мене вікна пластикові, а двері дерев’яні. Чи можу я купити той самий ущільнювач для всіх, чи варто брати різні? І як краще його кріпити, клеїти чи просто вставити?

Дизмораль

Сообщения : 258
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Як замінити ущільнювач вікон і дверей? Empty Re: Як замінити ущільнювач вікон і дверей?

Сообщение автор Luter90 Чт Сен 26, 2024 1:29 am

Дизмораль пишет:А чи є якісь особливості в залежності від типу вікон або дверей? У мене вікна пластикові, а двері дерев’яні. Чи можу я купити той самий ущільнювач для всіх, чи варто брати різні? І як краще його кріпити, клеїти чи просто вставити?

Щодо заміни ущільнювача https://viknovaplus.com.ua/uk/zamina-ushhilnjuvacha-plastikovih-vikon-ta-dverej/ то пластикові вікна і дерев'яні двері справді можуть вимагати різного підходу.

Для дерев'яних дверей краще взяти ущільнювач, що має міцніший клейкий шар, а для пластикових – стандартний. Якщо не впевнений у виборі, можеш заглянути на сторінку Вікнова Плюс, у них є чималий вибір ущільнювачів. Ще зручно, що там є доставка по всій Україні. Там же можна знайти інструкції та поради з монтажу.

Як замінити ущільнювач вікон і дверей? Image
Luter90
Luter90

Сообщения : 94
Дата регистрации : 2021-09-29
Возраст : 32
Откуда : USA

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения