Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Криптовалюта і заробіток

Участников: 2

Перейти вниз

Криптовалюта і заробіток Empty Криптовалюта і заробіток

Сообщение автор Xristina Вт Авг 27, 2024 7:51 pm

А ви цікавитесь криптовалютою? Чули про Toncoin? Я хочу його купити, як це правильно зробити?
Xristina
Xristina

Сообщения : 25
Дата регистрации : 2021-11-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Криптовалюта і заробіток Empty Re: Криптовалюта і заробіток

Сообщение автор Rоман Ср Авг 28, 2024 2:17 pm

Xristina пишет:А ви цікавитесь криптовалютою? Чули про Toncoin? Я хочу його купити, як це правильно зробити?




Це ж той самий проєкт, який Дуров спочатку розкручував, а потім передав спільноті. Цікава штука, якщо чесно. Як на мене, купити його не так складно, але треба бути обережним. Перше - вибери надійну біржу. Раджу глянути на Binance або OKX - там з ліквідністю все ок.

Але перед тим як купувати, заведи собі гаманець. Для TON найкраще підійде TON Wallet або Tonkeeper. Не тримай монети на біржі - це базове правило безпеки в крипті.

Коли будеш купувати, не витрачай всі гроші одразу. Ринок волатильний, краще заходити частинами. І обов'язково встанови стоп-лоси, щоб не злити весь депозит, якщо курс різко впаде.

А ще раджу почитати про TON детальніше. На https://www.web3.org.ua/iak-kupyty-toncoin-ton/ є непогана стаття про це. Там розписано і про технологію, і про перспективи.
Rоман
Rоман

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2024-05-28

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения