Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Катаракта - що це (Кременчуг)?

Участников: 4

Перейти вниз

Катаракта - що це (Кременчуг)? Empty Катаракта - що це (Кременчуг)?

Сообщение автор Erika Вт Июл 30, 2024 9:04 pm

Привіт! Я чула про катаракту, але не зовсім розумію, що це таке. Можете пояснити, що таке катаракта, як вона впливає на зір і які можуть бути причини її виникнення? Чи є якісь ранні ознаки цього захворювання, і що потрібно робити, якщо підозрюєш, що вона у тебе є?
Erika
Erika

Сообщения : 25
Дата регистрации : 2020-09-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Катаракта - що це (Кременчуг)? Empty Re: Катаракта - що це (Кременчуг)?

Сообщение автор Xristina Вт Июл 30, 2024 9:05 pm

Привіт! Я чула, що для лікування катаракти існують народні методи, хоча медики зазвичай не рекомендують покладатися лише на них. Деякі люди радять використовувати відвари з трав, таких як календула або череда, вмиватися соком чорної редьки, або робити компреси з меду. Однак важливо розуміти, що ці методи можуть тільки допомогти при перших ознаках захворювання, а не замінюють професійне лікування.
Xristina
Xristina

Сообщения : 25
Дата регистрации : 2021-11-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Катаракта - що це (Кременчуг)? Empty Re: Катаракта - що це (Кременчуг)?

Сообщение автор dimonk Вт Июл 30, 2024 9:06 pm

Привіт! У мене була катаракта, і можу поділитися власним досвідом. Я помітив, що з часом зір почав поступово погіршуватися, особливо в умовах поганого освітлення. Мене це дуже турбувало, і я вирішив звернутися до лікаря. Лікування, яке мені призначили, включало операцію, яка допомогла повернути зір до нормального рівня. Зараз я дуже радий, що вчасно звернувся за допомогою, і рекомендую не ігнорувати симптоми.

dimonk

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2022-09-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Катаракта - що це (Кременчуг)? Empty Re: Катаракта - що це (Кременчуг)?

Сообщение автор Дизмораль Вт Июл 30, 2024 9:09 pm

Катаракта – це захворювання, яке характеризується помутнінням кришталика ока. Кришталик – це прозора частина ока, яка фокусується на світлі на сітківці, що дозволяє нам бачити чітко. Коли він мутніє, зір стає розмитим, і може з’явитися відчуття, ніби дивишся крізь туман. Катаракта може виникати внаслідок вікових змін, травм, або як наслідок певних захворювань, таких як діабет. Ознаки катаракти можуть включати розмитість зору, труднощі з нічним баченням, сприйняття світла як сліпучого або зменшення контрастності. Лікування катаракти у Кременчуці https://visium.com.ua/kremenchug/ua/uslugi/lechenie-katarakty/ зазвичай проводиться хірургічним шляхом – заміною помутнілого кришталика на штучний.

Катаракта - що це (Кременчуг)? 30-07-2024-131115

Дизмораль

Сообщения : 240
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения