Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro

Участников: 2

Перейти вниз

Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro Empty Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro

Сообщение автор Дизмораль Чт Май 04, 2023 12:14 pm

Всім привіт! Придбала днями смартфон iPhone 12/12 Pro, і тепер залишилося купити до нього захисне скло. Порадьте мені інтернет-магазин де можна купити якісне захисне скло, для моєї моделі телефону.

Дизмораль

Сообщения : 184
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro Empty Re: Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro

Сообщение автор Luter90 Чт Май 04, 2023 12:18 pm

Вітаю вас з покупкою смартфона хорошої моделі, тепер для нього потрібне справді якісне захисне скло, яке буде захищати екран від різних пошкоджень. Можу порадити магазин в якому завжди купую захисне скло, і при цьому гарно економлю.
Luter90
Luter90

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2021-09-29
Возраст : 32
Откуда : USA

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro Empty Re: Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro

Сообщение автор Дизмораль Чт Май 04, 2023 12:21 pm

Я пройшлась по магазинах у місті та в одних взагалі немає скла для моєї моделі, а де воно, є ціни мене не влаштовують. Тому буду дуже вдячна за посилання на інтернет-магазин де ти собі купуєш захисне скло. Я ознайомлюсь з їх асортиментом та цінами.

Дизмораль

Сообщения : 184
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro Empty Re: Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro

Сообщение автор Luter90 Чт Май 04, 2023 12:31 pm

Можу порекомендувати вам купити захисне скло для свого смартфона https://ringoo.ua/aksesuari/zahisne-sklo в інтернет-магазині Ringoo. Це забезпечить додатковий захист вашому пристрою від подряпин, тріщин та інших пошкоджень.

При виборі захисного скла зверніть увагу на матеріал, з якого воно виготовлено. Найкращим варіантом буде закалене скло, яке є більш міцним і зносостійким. Також важливо враховувати розмір та форму вашого смартфона, щоб захисне скло підійшло ідеально.

Один зі зручних варіантів - купувати захисне скло в інтернет-магазині Ringoo. Вони пропонують широкий вибір захисного скла, яке можна замовити онлайн і отримати доставкою до дому.

Купівля захисного скла для iPhone 12/12 Pro Zahisne-sklo-xo-series-2-fc5-for-iphone-12-12-pro-black-1
Luter90
Luter90

Сообщения : 60
Дата регистрации : 2021-09-29
Возраст : 32
Откуда : USA

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения