Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Які квіти купити дружині?

Участников: 3

Перейти вниз

Які квіти купити дружині? Empty Які квіти купити дружині?

Сообщение автор Luter90 Вт Апр 25, 2023 2:17 pm

Всім привіт! Вирішив для дружини влаштувати особливий романтичний вечір зі шампанським, та квітами. Порадьте красивий букет квітів, та інтернет-магазин у Львові де його можна купити.
Luter90
Luter90

Сообщения : 65
Дата регистрации : 2021-09-29
Возраст : 32
Откуда : USA

Вернуться к началу Перейти вниз

Які квіти купити дружині? Empty Re: Які квіти купити дружині?

Сообщение автор Дизмораль Вт Апр 25, 2023 2:20 pm

Я заздрю вашій дружині "білою заздрістю", мій чоловік каже, що квіти це банальщина. Тому квіти собі купую сама. Можу підказати дуже хороший квітковий магазин у Львові, де кожен букет це витвір мистецтва.

Дизмораль

Сообщения : 189
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Які квіти купити дружині? Empty Re: Які квіти купити дружині?

Сообщение автор Luter90 Вт Апр 25, 2023 2:30 pm

Я звик радувати дружину, хоч ми 10 років разом, романтика присутня в нашому житті, тому ваш чоловік не правий. Залиш мені, будь ласка, посилання на магазин де ти купуєш квіти. Ти мені дуже допоможеш!
Luter90
Luter90

Сообщения : 65
Дата регистрации : 2021-09-29
Возраст : 32
Откуда : USA

Вернуться к началу Перейти вниз

Які квіти купити дружині? Empty Re: Які квіти купити дружині?

Сообщение автор Дизмораль Вт Апр 25, 2023 2:41 pm

Я з радістю допоможу, бо поважаю таких чоловіків як ти. Купую я квіти в інтернет-магазині Квітна https://kvitna.ua/collection/snopy бо саме в ньому біля 1000 готових букетів квітів, і кожен з них це унікальна дизайнерська робота. Всі букети особливі та красиві, бо роблять їх професіональні флористи, які про квіти знають абсолютно все, та вміють робити незвичайні композиції.

Від себе можу порадити квітковий сніп «Лавандові хмаринки», це незвичайний формат букета, що виглядає дуже ніжно і неординарно. Зверни увагу на онлайн вітрину з відео до кожного букета, тому ти зможеш дуже добре роздивитися його з усіх сторін. Магазин працює цілодобово та без вихідних. Доставляють квіти упродовж години після замовлення, прямо додому. Квіти завжди свіжі ніби тільки зрізані, це особливо мені подобається в цьому магазині. Навігація сайту дуже зручна, ти швидко знайдеш букет саме з тих квітів що бажаєш. Ти точно знайдеш для дружини гарні квіти, і мені не раз подякуєш.

Які квіти купити дружині? Screen10

Дизмораль

Сообщения : 189
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Які квіти купити дружині? Empty Re: Які квіти купити дружині?

Сообщение автор Оксна Ср Июн 21, 2023 1:37 pm

Привет! Идея подарить букет цветов просто супер, а если к нему еще и белье Atlantic приобрести то восторгу женщины не будет предела. Ведь такое нижнее белье очень крутое - носится долго, современный дизайн и отличный внешний вид.
Які квіти купити дружині? 2SUECNE

Оксна

Сообщения : 2
Дата регистрации : 2022-05-22

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения