Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Які мазі порадите?

Участников: 2

Перейти вниз

Які мазі порадите? Empty Які мазі порадите?

Сообщение автор Мэри Вт Мар 21, 2023 10:31 pm

Доброго дня, я шукаю ефективну мазь для зняття болю в суглобах. Чи можете порадити щось ефективне? Можливо зіштовхувались з подібними проблемами і можете підказати щось?
Мэри
Мэри

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2022-12-03

Вернуться к началу Перейти вниз

Які мазі порадите? Empty Re: Які мазі порадите?

Сообщение автор Дизмораль Вт Мар 21, 2023 10:42 pm

Добрий день. Я можу порадити декілька варіантів мазей для зняття болю в суглобах. Одна з них - це мазь "Fastum gel", яка містить діючу речовину кетопрофен. Вона швидко знімає біль і запалення, тому є дуже ефективною для лікування артриту та інших захворювань суглобів.

Дизмораль

Сообщения : 224
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Які мазі порадите? Empty Re: Які мазі порадите?

Сообщение автор Мэри Вт Мар 21, 2023 10:51 pm

Дякую за пораду. Чула про цю мазь, візьму на замітку. А що ще можна використовувати для зняття болю в суглобах? Де можна замовити такі ліки з доставкою?
Мэри
Мэри

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2022-12-03

Вернуться к началу Перейти вниз

Які мазі порадите? Empty Re: Які мазі порадите?

Сообщение автор Дизмораль Вт Мар 21, 2023 11:04 pm

Мэри пишет:Дякую за пораду. Чула про цю мазь, візьму на замітку. А що ще можна використовувати для зняття болю в суглобах? Де можна замовити такі ліки з доставкою?
Інші популярні мазі для лікування болю в суглобах включають мазь "Voltaren Emulgel", яка містить діючу речовину діклофенак, та мазь "Nurofen Express Forte", яка містить діючу речовину ібупрофен. Обидві мазі також допомагають знімати біль та запалення в суглобах. Я можу порекомендувати онлайн-аптеку "Подорожник", де ви можете замовити різноманітні мазі від болю в суглобах, а також інші ліки, вітаміни та косметичні засоби. Вони мають широкий вибір таких товарів та пропонують доставку по Україні. Якщо виникнуть додаткові запитання, ви завжди можете звернутися до їхнього клієнтського сервісу для отримання допомоги.
Які мазі порадите? 20c0b248-2808-4de2-95a7-2767b10720ab-medium

Дизмораль

Сообщения : 224
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения