Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Нова пралка

Участников: 2

Перейти вниз

Нова пралка Empty Нова пралка

Сообщение автор Isiv Пт Авг 19, 2022 1:55 pm

У мами зламалася пральна машина, хочу їй у подарунок нову подарувати. Є такі щоб було мінімум програм, а то мама не дуже знається на сучасній побутовій техніці.
Isiv
Isiv

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2022-08-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Нова пралка Empty Re: Нова пралка

Сообщение автор Rymin Пт Авг 19, 2022 3:46 pm

Сучасні пральні машини дуже прості в управлінні, якщо ви хочете купити саме таку. Розібратися яку програму задавати не складно, тільки вам треба визначитися якого типу вам потрібна пральна машина та яке завантаження білизни має бути.
Rymin
Rymin

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2021-04-15
Возраст : 40

Вернуться к началу Перейти вниз

Нова пралка Empty Re: Нова пралка

Сообщение автор Isiv Пт Авг 19, 2022 3:48 pm

А за ціною? Не знаєте, скільки коштує пральна машинка фронтального типу із завантаженням на п'ять кілограм. Думаю, що саме така мені й потрібна.
Isiv
Isiv

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2022-08-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Нова пралка Empty Re: Нова пралка

Сообщение автор Rymin Пт Авг 19, 2022 4:04 pm

Подивитися ціни на пральні машинки ви можете самі, для цього достатньо зайти до магазину Фокстрот https://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/stiralki.html. Також можна почитати і відгуки на вибрані моделі. А ціни дуже різні, але не раджу тут економити. Краще купити хорошу пральну машинку, наприклад бренду Горіння, у мене така.
Пралка працює чудово, є програма швидкого прання, що теж актуально коли треба швидко щось випрати. Я запрошував майстра, щоб правильно приєднав пральну машинку до водопроводу, тому що самому це зробити складно.
Нова пралка Y63EMik
Rymin
Rymin

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2021-04-15
Возраст : 40

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения