Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Подарок лбимой

+7
Всевластие
Дизмораль
umidzevs
Kastro
Usti
Кемеон
Рамкин
Участников: 11

Страница 2 из 3 Предыдущий  1, 2, 3  Следующий

Перейти вниз

Подарок лбимой - Страница 2 Empty Re: Подарок лбимой

Сообщение автор umidzevs Чт Окт 08, 2020 3:27 pm

Вот как, я даже не думал о секс шопе. Интересное предложение
umidzevs
umidzevs

Сообщения : 19
Дата регистрации : 2020-10-01
Возраст : 40
Откуда : Санкт-Петербург и Москва

Вернуться к началу Перейти вниз

Подарок лбимой - Страница 2 Empty Re: Подарок лбимой

Сообщение автор Дизмораль Пн Ноя 30, 2020 10:45 am

=Питання  для   мене важлие, бо вже реально дістало купувати квіти слабенької якості Хочеться дівчині у Львові гарний букет купити,   але де його купитись і що саме Ось це для мене  тяжке питання

Ну а що ви хотіли в таку погоду, це взагалі без варіантів, тобто можна купити нібито гарні квіти, а потім вони помруть через день Ось мені чоловік купив троянди декілька днів тому Ніби такі гарні і такі рожеві, але вони в мене простояли лише день і померли Чи то вони вже в магазині давно простояли, чи то померзли там же, але факт є факт
Місяць тому в мене було день народження і мені колеги подарували дуже красивий букет троянд, купували їх у великому інтернетмагазині Так ось ці квіти вдома простояли десь тиждень і взагалі своєї краси не втратили, не думайте, що мені просто їх було лінь викидати
Який з цього можна зробити висновок Квіти треба купувати в  дійсно гарних квіткових магазинах Вони дбають по свою репутацію, тому квіти зберігають в нормальних умовах Ось в цьому львівському квітковому магазині можете подивитись гарні букети  

Дизмораль

Сообщения : 193
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Подарок лбимой - Страница 2 Empty Re: Подарок лбимой

Сообщение автор Всевластие Пн Окт 18, 2021 10:16 am

Да подарки выбирать не просто! Да и финансов не всегда хватает
Всевластие
Всевластие

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2020-03-23

Вернуться к началу Перейти вниз

Подарок лбимой - Страница 2 Empty Re: Подарок лбимой

Сообщение автор Федор Цурков Пн Окт 18, 2021 10:17 am

А мне кто посоветует что подарить жене - скоро годовщина свадьбы, я не знаю что ей купить.
Федор Цурков
Федор Цурков

Сообщения : 10
Дата регистрации : 2021-09-23

Вернуться к началу Перейти вниз

Подарок лбимой - Страница 2 Empty Re: Подарок лбимой

Сообщение автор tobake Пн Окт 18, 2021 10:17 am

Щодо квiтiв, тут ситуація неоднозначна.
Жінка може говорити про те, що це зайва трата часу і що краще ковбаси взяв би)) але все одно при цьому чекати від вас квітів))
Ось моя колишня завжди так робила. Завжди казала, що їй сумно через зірвані квіті, але при цьому кожен раз була рада їм. Нещодавно Краснова якраз говорила про те як архіважливо дарувати коханій жінці квіти. Так що…
Але ж, вони не повинні бути єдиним подарунком, особливо в який-небудь знаменний день!
Я ось з Музторгу https://muztorg.ua/uk/ ще брав подарунок - укулелю
їй купував, тому що знаю про її саме улюблене хобі. Менi не складно було здогадатися з таким подарунком.
tobake
tobake

Сообщения : 22
Дата регистрации : 2020-03-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Страница 2 из 3 Предыдущий  1, 2, 3  Следующий

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения