Aist
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Красива жіноча вишита сорочка

Участников: 2

Перейти вниз

Красива жіноча вишита сорочка Empty Красива жіноча вишита сорочка

Сообщение автор Xristina Пт Фев 23, 2024 12:52 am

Привіт всім! Я дуже хочу собі купити красиву жіночу вишиту сорочку, але не знаю яку точно обрати. Порадьте варіанти таких сорочок, та магазин в інтернеті, де її можна вигідно купити.

Xristina

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2021-11-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Красива жіноча вишита сорочка Empty Re: Красива жіноча вишита сорочка

Сообщение автор Дизмораль Пт Фев 23, 2024 12:54 am

Я також ще декілька місяців тому шукала собі красиву вишиту сорочку, і я її знайшла. Можу тобі підказати онлайн магазин де її купувала, там так багато красивих вишитих сорочок і не тільки, та ціни лояльні.

Дизмораль

Сообщения : 194
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Красива жіноча вишита сорочка Empty Re: Красива жіноча вишита сорочка

Сообщение автор Xristina Пт Фев 23, 2024 12:57 am

В мене є одна біла вишита сорочка, але цього разу хочу якусь кольорову, щоб на кожен день. Можливо ти мені зможеш порадити гарну сорочку? Також попрошу тебе залишити мені посилання на магазин, де її можна замовити.

Xristina

Сообщения : 18
Дата регистрации : 2021-11-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Красива жіноча вишита сорочка Empty Re: Красива жіноча вишита сорочка

Сообщение автор Дизмораль Пт Фев 23, 2024 1:01 am

Хорошим варіантом для тебе може бути синя вишиванка жіноча Соловей https://kram.kr.ua/zinki/bluza-dovgi/ яку можна вигідно придбати в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу. Кожна деталь цієї вишиванки виконана зі спеціальної нитки, яка забезпечує міцність і довговічність виробу.

Вишивка здійснюється вручну майстрами-вишивальниками, що гарантує унікальність кожної вишивки і її бездоганну якість. Синя вишиванка жіноча Соловей виготовлена з високоякісного матеріалу, який забезпечує м'якість і комфорт під час носіння. Дану сорочку, можна носити під різний образ.

Дизмораль

Сообщения : 194
Дата регистрации : 2020-09-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения